Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Giriş yap

Şifremi unuttum

Istatistikler
Toplam 68 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ayşe

Kullanıcılarımız toplam 207 mesaj attılar bunda 156 konu
Kasım 2017
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi Cuma 12 Tem. 2013, 12:33 tarihinde online oldu.

temel fıkraları!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

temel fıkraları!

Mesaj tarafından ESVET CEYLAN Bir Ptsi 20 Ekim 2008, 22:12

İş/Hobiler : bilgisayar.net

MesajKonu: temel fıkraları! Ptsi Ekim 13, 2008 11:18 am Alıntıyla Cevap Ver Mesajı değiştir/sil Bu mesajı sil
BENİ TAKİP ET

temel londrada bir kokteyle katılır ne bulursa yer içer sonunda rahatsızlanır karnı ağrımaya başlar sonunda kendini dışarı atar otel uzaktadır bir taksi çevirir ve beni otele götür der adam yolu tarif edermisiniz der temel temel arabadan iner ve şoföre beni takip et der

AT YARIŞI

Temel ile cemal birlikte sinemaya gitmişler...Filmdeki bir at yarışı sahnesine kadar, hiç seslerini çıkarmamışlar...Tam yarış başladığında Temel,Cemale dönmüş.-Uşağum,gel seninle bir bahse girelim Benderim ki beş numaralı at kazanacaktır...Cemal-(peki),demiş ve iddayı kaybetmiş.Film bitip,dışarı ç
ktıklarında Temel bir itrafta bulunmuş:-Ula uşak,ben sana bir oyuyn oynamışim...Daha önce bu filmi gördüğümden,beş numaralı atın kazanacağını biliyordum...Cemal,pek şaşkın bir halde cevap vermiş:-Uşağum,benimde bu filmi ikinci kez görüşümdür...Ama ben ne bileyim iki defa aynı atın kazanacağını bileyim

vesikalık

temel bir gun vesikalık çekilcekmiş.karşısına cafer çıkmış ne bu telaş demiş, temel de 6 tane acele vesikalık çekilmem lazım demiş. cafer bundan kolay ne var demiş.vesikalık belden yukarı çekilir demiş. sen bi çukur aç ben eliom demiş cafer.cafer geldiğinde ne gorsun temel 6 tane çukur kazmış.olum nie 6 çukur kazdın demiş.temel de 6 tane çekilcem ondan demiş.olum bunun için 6 çukur kazmana gerek yoktu ben zaten 6 tane fotoğraf makinası getirdim demiş.
ESVET CEYLAN
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://memleketim.eniyiforum.org

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics